هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

۰۹ اسفند ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۷ کد : ۲ اخبار پربازدید فرهنگی
تعداد بازدید:۱۶۲
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و با همکاری دانشگاه‌های استان برگزار می‌شود.
هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی گفت: مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه‌های معتبر دنیا اجرا شده و در ایران برای اولین بار به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی از سال ۹۵ در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی(ارشد و دکتری) و پژوهشگران پسادکتری که از ابتدای مهرماه ۹۷ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ از پایان نامه خود دفاع کرده‌اند، می‌توانند در این مسابقات شرکت کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه دانشجویانی که طرح پایان نامه خود را پیش از مهلت ثبت نام به تصویب آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسانده‌اند می‌توانند در این دوره از مسابقات شرکت کنند، تصریح کرد: شرکت فارغ التحصیلان تمامی دانشگاه‌های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین دانشگاه‌های خارجی مورد تایید بلامانع خواهد بود.

مرادی، هدف از برگزاری این دوره از مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای را ارتباط با سرمایه گذاران، ارتقای کیفی پایان نامه‌های دانشگاهی، حس رقابت و تلاش علمی عنوان کرد و یادآور شد: مهلت ثبت نام تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۱ بوده و علاقمندان می‌توانند از طریق سایت WWW.jdkhj.ir  و شماره 05632219014 ثبت نام کنند.

جهت ثبت نام  کلیک کنید 

کلید واژه ها: پایان نامه مسابقه دانشجو دانشگاه دکتری سه دقیقه ای


نظر شما :