برگزاری هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای در خراسان‌ جنوبی

۲۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۲ کد : ۶ اخبار پربازدید فرهنگی
تعداد بازدید:۱۵۴
مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی و با همکاری دانشگاه‌های استان برگزار شد.
برگزاری هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای در خراسان‌ جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، امروز پنج شنبه ۱۸ خرداد در مرحله مقدماتی هفتمین دوره مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای اظهار کرد: مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای از سال ۲۰۰۸ میلادی در دانشگاه کوئینزلند استرالیا آغاز شده و در حال حاضر در تعداد زیادی از دانشگاه‌های معتبر دنیا اجرا شده و در ایران برای اولین بار به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی از سال ۹۵ در دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: فارغ التحصیلان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی(ارشد و دکتری) و پژوهشگران پسادکتری که از ابتدای مهرماه ۹۷ تا پایان شهریور ۱۴۰۱ از پایان نامه خود دفاع کرده‌اند، در این مسابقات می‌توانستند شرکت کنند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه همچنین دانشجویانی که طرح پایان نامه خود را پیش از مهلت ثبت نام به تصویب آموزش تحصیلات تکمیلی دانشگاه رسانده‌اند در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند، تصریح کرد: هدف از برگزاری این دوره از مسابقات پایان نامه سه دقیقه‌ای، ارتباط با سرمایه گذاران، ارتقای کیفی پایان نامه‌های دانشگاهی، حس رقابت و تلاش علمی است.

مرادی یادآور شد: این مسابقات در صدد آن بوده که رشد و تقویت توانمندی‌های ارتباطی دانشجویان، ایجاد بستر مناسب برای تبدیل ایده‌های دانشجویی به محصولات کاربردی و تقویت ارتباط دانشگاه و صنعت در سطوح مختلف را محقق کند و در عین حال به دانشجویان کمک کند تا تصویر روشن‌تری از نیازهای واقعی جامعه در ذهن داشته باشند.

۱۱ نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند که در نهایت "پویا مقری" به عنوان برگزیده نهایی انتخاب شد.

کلید واژه ها: مسابقات دوره مسابقات مسابقات پایان مسابقات پایان نامه مسابقات پایان نامه سه پایان پایان نامه پایان نامه سه پایان نامه سه دقیقه نامه


نظر شما :